Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi km káros ha a nivópalca...

Kicsikobak1980 kérdése:

Mennyi km káros ha a nivópalca also min. Jelzés alatt volt az olaj,mennyi km ami még nem árt a motornak,ugymond tüneteket nem észleltem,természetesen normal hasznalat esetén?

Figyelt kérdés
Kicsit több km՝tettünk meg két hét alatt mint amennyit szoktunk, elfelejtettem ranézni hamarabb,3_4 hetente szoktam,nem gáz?

#olaj #Utantöltés
2023. júl. 14. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen kérdéseket egyedül tudjátok össze hozni vagy segít valaki???
2023. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
41%
Mikor jelez a műszerfal akkor van benne annyi hogy begurulj a legközelebbi kútra/boltba és utántöltsd. A pálca arra jó hogy a fogyását nyomon tudd követni
2023. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Fél egykor kell az ilyet kiírni.

Pontos válasz erre nem adható. Csináltasd meg az olajfogyasztást. Nem az a megoldás, hogy után töltöd.

2023. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Autó függő is. Totalcaron volt olyan akinek 4,5 liter helyett csak 2,5 liter volt és úgy járt vele sokáig probléma nélkül. Az biztos, hogy min alatt picivel nagy eséllyel nem csinált bajt de ha eszi akkor figyelj rá többször, hogy mindig szint felett legyen.
2023. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum alatt semmikepp se jó, de eltérő, hogy milyen motor milyen mertekben toleralja az olaj hianyát a rendszerből. Ha mar felvillan a műszerfalon, az mar biztosan necc.
2023. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!