Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy 22 evesnek...

Szerintetek egy 22 evesnek megeri teslat vasarolni? Ugy hogy csak 2 eve van jogositvany a tulajdonomban

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar regota nagy almom egy tesla-t vasarolni es szerencsere kemeny masfel ev munkaval (kulfold) sikerult annyit felreraknom osszesporolnom hogy tudjak venni egy elektromos autot, azon belul is csak a tesla jon be, de nem tudom hogy meg-e erne, felek tole hogy megsem fog bejonni, el kene mennem elotte egy tesztvezetesre mindenkepp. Mostani autom egy dizel audi amivel semmi bajom sincs, csak szeretnek valtani es kerdeses hogy meg e eri;) bar sajnos ez olyan kerdes hogy ugy is magamnak kell eldontenem..

2023. júl. 16. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Inkább még ne
2023. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Vedd meg, ha nem tetszik eladod és veszel a pénzből mást. Olyan sokat nem fogsz rajta bukni.
2023. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze annak, hogy hány éves vagy ahhoz milyen autót akarsz? Meg azt se értem sokkszor, hogy mi ez a "megéri" szöveg. Autót sosem azért veszünk, mert megéri, hanem mert kell. Elektromos autónál meg arra is kell gondolnod, hogy hogyan töltöd. Pláne ha külföldre járnál vele. Ha az embernek nincs napeleme, akkor egyre kevésbé éri meg elektromos autót tartani, és mivel csak növekszik a számuk, de közben a töltőhálózat kevésbé, így már láttam olyan cikkeket, hogy órákat álltak sorban a töltőnél.
2023. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi, off: milyen munkából tudtál ennyit félretenni? Köszi!
2023. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
cool story bro
2023. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
milyen munka?
2023. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Pusztán anyagi oldalról az első néhány munkával töltött éved meghatározó tud lenni, mármint hogy feléled vagy befekteted. Részemről inkább vennék pl kiadásra garázsokat, mint drága autót, mert abból még reálisan lesz számottevő megtérülésed. Kérdés mit tartasz fontosabbnak, illetve mennyit tudsz később fordítani fenntartásra. Kettő között nyilván van egy köztes tartomány, határozd meg, a jövedelmed hány százalékát vagy hajlandó drasztikus kifejezéssel kidobni az ablakon azért, hogy adott járműben ülhess, hónapra/évre leosztva arányosítsd pl 3-5 éves távlatban, összes tételt beleszámolva (biztosítás, adó, stb). Vagy másik módszer, kp-ra annyiért vegyél kocsit, hogy legalább ugyanannyi maradjon a zsebedben - ha bármi baja van, kényelmesen megengedheted majd a javítást, nem lesz fájó tétel. Vannak ilyesmi ökölszabályok, neten rengeteg jó minőségű tartalmat találsz a témában.
2023. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Inkább egy mitsubishi colt turbo.
2023. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Cnc gépkezelőként vagyok kint, 2 hónaponta jarok haza aki nem hiszi el az a sajat dolga, egyedul vagyok, nincs semmilyen karos fuggosegem, nem vagyok szerencsejatek fuggo stb.. nem baszom el a penzem egybol.. Illetve jobban belegondoltam meg raer boven ilyen autot venni, nem akarom elsietni, majd ha ugyanannyi penzem lesz mellette, mint ahogy a legutolso valaszolo irta akkor tervezem megvenni, tenyleg inkabb bekene fektetni. Egy részét.
2023. júl. 20. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
En vennek egy olcso 5 millios kocsit es majd ha osszegyujtok vagy 30-at akkor johet a tesla
2023. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!