Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hogy oldotta meg a hifit...

Ki hogy oldotta meg a hifit autóba?

Figyelt kérdés
Van egy 2107-es ladám amiben ugye gyárilag nincs hifi. A kérdésem az lenne hogy hogy lehetne megoldani egy hangrendszer kiépítését bele, miket kell beszereznem, esetleg az autóban kell e valamit átalakítani. A kalaptartóba akarok két hangszórót, a két első ajtóba egyet-egyet illetve a csomagtartóba egy mélyládát. A fejegység mindegy milyen, csak fogadjon pendriveot. Ja és inkább szóljon szépen mint értelmetlenül hangosan recsegjen.

2023. júl. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó mondatod kizárja a kalaptartos megoldást így azt elebgedheted.

Ajtókat kibelelni bitumenes lemezzel hangsOro keret beeepit. A hangszoro mögött az ajtó mint légtér legyen zárt amennyire lehet.


Kábel + hatrahuz, bizti az akksihoz, hátulra erősítő bekot.

Sub ladabol zárt legyen azt nehéz elcseszni. Beallit és hallgatja

2023. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Retró Videoton hangszóró a kalaptartóra, roló a hátsó szélvédőre, hogy ne olvadjon meg a háza és kész a HiFi. Ladába nem való ettől több.
2023. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt inkább rakd a saját autódba. Köszönöm hogy el döntöd helyettem hogy mi való az autómba és mi nem. Ladába is lehet igényes hifit építeni. Találkozókon már láttam nem egyet nem kettőt majd inkább ott kérdezősködök….
2023. júl. 16. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem döntöttem el helyetted, csak írtam egy választ. Tegyél bele fél millás Pioneer HiFi-t, aztán a találkozókon lesz mivel pöffeszkedni. Hallani úgy sem hallasz százas tempónál már csak Szokol minőséget.
2023. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zizizabalo ***** válasza:
ahogy többen írják, megfelelő hangszigetelés híján nem érdemes drága szettre beruházni
2023. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
A gardányboxba pont elfér a Sokol rádió, csak ne menj vele földúton, mert lerázódik róla a befőttesgumi oszt elengedi a laposelemet. 😛
2023. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!