Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jártatok már pórul használtaut...

Jártatok már pórul használtautó vásárlással?

Figyelt kérdés
Utólag kiderült hogy nem volt jó vétel, egy pénztemető.
2023. júl. 18. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kétszer is, mindkettő zabálta az olajat, ezért eladtam őket.
2023. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem, mert eleve nem olyan autó kellett, ami jómódú külföldiek által elhanyagolt szervizháttérrel érkezett ide, Jóskához.

Elárulom a titkot, autót nem ki vagyok mi vagyok alapon veszünk fizetés mellett, hanem megbízhatósági és fenntarthatósági szempontok alapján választunk, magyaroknak Mazda, Honda, Toyota, Suzuki, és direkt a legdrágábbaktól kezdtem, a legolcsóbbig.


Azt a magyart sem értem meg, aki ki megy pár évre dolgozni és nem hogy ésszel költené a pénzét, veszi a szar 2010-es bmw-t, audit, itthon meg javíttatja dupla költségen, 27% áfával, ha nagy autó kell neki maradjon külföldön.

2023. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Kulfoldon, mondjuk nyugati szomszedainknal ha valami meg mindig dragabb az az auto fenntartasa, javittatasa. Nem veletlenul hordjak a sogorok Sopron-Movar kornyekere az autoikat.
2023. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy külföldön drága a munka díj. Például egy sérült autonal nagyon sokszor felveszik a pénzt a biztositotol es inkabb eladják itthonra sérülten. Negyed árból megcsinalják itthon.
2023. júl. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!