Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogós sisak ciki nagyobb...

Robogós sisak ciki nagyobb váltós motoron?

Figyelt kérdés

Az is ötvenes. Csak picit nagyobb testű.

Nagyon gáz? Igazából csak muuton járok munkába meg boltba


2023. júl. 19. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem ciki, hanem egyenesen veszélyes! Majd mikor elburulsz és eltörik az állad, akkor elgondolkodsz, hogy azért kellett volna egy zár, álvédős sisak. Nem azzal kellene foglalkozni, hogy ciki-e, hanem, hogy nem véd eléggé.
2023. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ezt nem teljesen értem.

Eddig robogóval.jartam munkába, most lett egy nagyobb gép.

Ugyan azzal a motorral, ugyan olyan végsebességgel, ugyan olyan használat mellett..

2023. júl. 19. 17:15
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor eddig is halálos.veszelyben voltam, és buta is voltam. Értem.
2023. júl. 19. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:
pfühh
2023. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Robogós sisak mindig ciki. Tök mindegy, hogy Simsonon ülsz vagy 1000-es sportmotoron, mert a balesetek nagy része még mindig lakott területen történik, 40-50-nel lerepülni meg mindenféle motorról ugyanúgy fogsz. Sisakot olyat vegyél, amennyit a fejed ér.
2023. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 kösz, így már vili
2023. júl. 19. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
#5: úgyis a nyakad vagy a gerinced törik, nem mindegy milyen sisak?
2023. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Azért a nyaka meg a gerince törik sok motorosnak, mert van rajta sisak. :) Mondjuk nem tudom, én a sarki dohányboltba is tetőtől talpig beöltözöm, és gerincprotektor alatt sem a kabátba betehető bő centi vastag gumiprotektort értem, hanem a nyaktól farokcsontig érő "teknőcpáncélt". Aki nem tud felöltözni normálisan, annak nem való ez a hobbi.
2023. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És amúgy nem, nem mindegy, milyen sisak. Nézz meg pár baleset utáni képet, hogy néznek ki a sisakok, miután pl. járdaszegéllyel ütköztek. Egy normális meg egy olcsó között ég és föld a különbség.
2023. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak tudod a nagymotorosoknál is benzinre mindig van pénz, dizájnelemre mindig van pénz, sportkipufogóra mindig van pénz, de azt a 2-300 ezer forintot normális sisakra már sajnálja. Az mindegy, hogy egy szezonban kétszer ennyit minimum eltankol, 3-5 évre befektetni ennyit egy sisakba már nem megy. Aztán csodálkozunk, hogy a komoly balesetek halállal is járnak, amikor akár túlélhetőek is lennének.
2023. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!