Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék vásárolni egy 2021...

Szeretnék vásárolni egy 2021 es tesla model 3 long range t csak nemtudom megéri e 100 ezer kilométer körüli futástartományba megvenni,az aksi kapacitásba nem lehet észrevenni semmi degredációt esetleg ,akármi szerviz pl futómű gondol jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés

#Tesla #elektromos autó #Tesla model 3 #Tesla autók #Tesla autó
2023. júl. 20. 16:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esetleg amikre oda kéne figyelnem bár tudom nincs valami sok hiba lehetőség elektromos autónàl
2023. júl. 20. 16:09
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2023. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

SZerintem azt egy szervizben kell átnézetni és ott megmondanak mindent hogy mennyire jó és hány %-os az akku.

Már speciel tesla szervizre gondoltam.

2023. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha jó az ára nyugodtan vedd meg. Nekem egy 2019-es Model 3 LR van, 110 ezer km.


Eddig semmit se kellett szervizre költenem. Két probléma volt vele, egyszer nyikorgott az első felfüggesztés, egyszer meg megrepedt a hátsó ablak de mind a kettőt garancián belül javították. Utóbbi két évben nulla probléma.


Újkorában 500 km-t adott egy tele aksi, most 455-öt. Ha kinyitod az appot akkor a tölés % és hatótávból ki tudod számolni 100%-al menyit megy. Nem kell aggódnod, az aksik még több százezer kilométert fognak bírni. A hatótáv leginkább az első két évben csökken, utána már szinte alig.


A sajtóképpel ellentéve NAGYON megbízhatóak a Model 3-ok. Ha millióból egy Tesla lerobban akkor egyből jönnek a cikkek.


De a lakkozást azért ellenőrizd le a sárvédők körül. Ott a felvert kövek koptatják.


Sok sikert!

2023. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az életszerű ha superchargeren töltöm nem napelemről mert az még nincs jelenleg?
2023. júl. 20. 20:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Te is használsz pin to glowebox ot meg drive ot meg sentry mode ot és dash cam ot a full biztonsághoz?
2023. júl. 20. 20:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Igaz ,hogy nagykn meríti a sentry meg a dash cam?
2023. júl. 20. 20:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 2023 as my LR el mentem de a m3 az igaz ,hogy bőven elég hely ügyben?
2023. júl. 20. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod otthon tölteni akkor gondold át mégegyszer hogy biztos hogy akarsz elektromos autót venni? Superchargeren tölteni sokkal drágább és ezerszer macerásabb. Otthoni töltéshez elég egy konnektor.


Sentry mode, Dashcam és Pin to drive nagyon jó biztosítás, de a Pin to glowebox azért már túlzás szerintem. Nem meríti a sentry meg a dash nagyon az aksit, talán 10 km egy éjjel.


Az M3 csomagtartója hatalmas csak kicsit nehéz kihasználni. Utasterében is bőven van hely. De a MY még nagyobb, könnyebben pakolható és nagyobb, kényelmesebb a hátsó ülés benne. Attól függ hogy mit akarsz, sportkocsit vagy SUV-et?

2023. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. júl. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!