Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jégkár javítható ilyen esetben?

Jégkár javítható ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyobb jégeső nálunk, szétverte az autón a motorháztetőt illetve a tetejét is, elég durván, kb 2 centiméterenként van egy horpadás. Full cascom van, jövő héten viszem a garázsba felmérni a kárt, ez javítható ilyenkor vagy GTK? ~ 5 milliós autóról van szó.
2023. júl. 23. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Javítható. Önrészt kifizeted, többit a casco.
2023. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy javítható. Egy ügyes műhely és rengeteg türelem és kihúzatják mindegyik horpadást.
2023. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fotót be tudnál illeszteni ?
2023. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fotón sajna nem látni annyira, viszont teljesen hullámos az autó teteje.
2023. júl. 23. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Utánjárnék hogy melyik a megoldás e szorógitt fenyezessel vagy kidomboritás , ezutan filoznék megéri e javitani vagy karteritése után eladni .
2023. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:
Nincs casco assistance? Nekem ha bármi baja lenne a kocsinak jönne érte egy ember aki elviszi és megcsináltatja gyári állapotra
2023. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van, de már beszéltem a garázzsal, kaptam időpontot, átnézik, felmérik a kárt. Nem otthon élek, így itt elég drága bárminek is a cseréje, egy első sárvédő csere volt ~2200 euro, biztosító állt mindent persze. Csak ebből gondolom ez sem lesz olcsó mulatság, így lehet meg sem csinálják inkább.
2023. júl. 23. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!