Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen olcsó a Shell-nél...

Miért ilyen olcsó a Shell-nél a benzin (FuelSaver), a többi kúthoz képest?

Figyelt kérdés

A Shell kutaknál a VPower-nek van az ára kivetítve, ami olyan 591. Ugye a legtöbb helyen ennyibe kerül a sima, olcsóbbik benzin.


Még sosem tankoltam Shell-nél, de tegnap viszont amikor bementem, meglepődtem, hogy az olcsóbbik 558 forint. Ennyiért már ilyen ismeretlen, Isten háta mögött lévő kutakon sem lehet megkapni az olcsóbbik fajtát.


Tankolás közben egy pillanatra meg is álltam, megkérdeztem, hogy miben más mint a "normális árú", azt mondták abban van valami tisztító cucc is, ami picit jobban kíméli az autót..


Mi a véleményetek a 95-ös Fuelsaver e10 benzinről? Nagyon hitvány lehet, ha ennyibe kerül? Mindenhol máshol 590-től indul az olcsóbb benzin, itt meg 558-tól.

Én egész életemben abban a hitben voltam, hogy a Shell az egyik legdrágább kút.



2023. júl. 25. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a sima 95-ös fantázianeve a shellnél.

Hogy azon az egy kúton miért volt olcsó a 95-ös, az jó kérdés. Lehet, hogy próbálnak vevőket elcsalni a konkurenciától.


Magyarországon kutanként tökre eltérő árak lehetnek.

2023. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ooh, értem. Azt hittem cégenként egységes.


Fantázianév kapcsán - én azt hittem a FuelSaver azt jelenti, hogy olcsó, mint pl a Spárnál a sajátmárkás Budget... 😅

Utána láttam a weboldalukon, hogy van mögötte ilyen, kevesebbet eszik tőle az autó és tisztít is féle marketing szöveg dolog.

2023. júl. 25. 09:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Na ezt ne hidd el.
2023. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ja 60 liter esetén spórolsz ELVILEG 1 litert annyira fuelsaver.. de ezt magyarázd meg az autómnak hogy ebből kevesebbet kell sprickolni. :D
2023. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor én annyit sem, mert 45 literes a tankom 😂


Mindegy igazából, ha ennyi marad ezen a helyen, és az autónak sem árt, akkor ezt fogom tankolni. Az ilyen névtelen, maszek, olcsó, éppen útbaeső kutaktól biztos csak jobb lehet 😬

2023. júl. 25. 10:05
 6/15 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy a fent említett helyeken is drágább ^
2023. júl. 25. 10:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Felénk meg az egyik legdrágább. Inkább örülj neki! Vagy az is baj, ha olcsó?!
2023. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem félre olvastad, dehogy baj 😁
2023. júl. 25. 10:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont erre játszanak. Odamész tankolsz párszor. Utána összehaverkodsz a kasszáscsajjal, gyűjtöd a pontokat, hogy megvedd a kisautót a gyereknek és onnantól már mindig ott fogsz tankolni, akkor is ha felemelik ugyanannyira az árat, mint a többiek.
2023. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 és ez működik?

Egy időben sokat ingáztam, hetente tankoltam tele az autómat. A kutasokat nagyjából látásból ismeretem, de soha nem haverkodni jártam oda. A kasszásokkal soha nem beszéltem. Volt egy időben egy kutas srác, akinek tetszett az autóm és néha odajött kérdezett róla ezt-azt. Sőt, egy időben mikor nem ott tankoltam, meg is jegyezte, hogy régen látott. :) De ennyi. Én ott tankolok, ahol olcsóbb, nincs külön preferált kutam, ahol felárat is hajlandó lennék fizetni. Pontgyűjtögetés meg szinte minden hálózatnál van. Azért is örülök, hogy már digitálisan megy, nem kell ezer féle fizikai kártyát az embernek magával hordani.

2023. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!