Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ccm kezdőmotorként?

125ccm kezdőmotorként?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemrég eladtam a 250cc quadom mivel kétkerekű motorra vágyom, az elején 50ccm motort akartam mivel arra letudom tenni a jogsit de nekem ez nem megérős mivel falun lakom és nem lenne érdemes megvenni egy rendszámos patika 50est mivel nemtudnám hol használni és eleggé durva itt a talaj szóval nemtudnám használni ezért felmerült bennem a kérdés hogy lehet inkább 125cct kéne venni és azzal tudnék endurozni.

Csak az a probléma hogy nagyon motoron még nem ültem, max egy babetta. Ez kezdetnek nagyon erős lenne? (Yamaha dt125, aprilia rx125 re gondolok)

Hanyatt tud vágni ez a motor?



2023. júl. 26. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az apriliaba azért már van erő, de nyilván ésszel kell húzni neki. Hiányzik is a régi tuaregem☹️ bár az rx újabb és ha jól tudom üzem órás. Kicsit talán kényes az aprilia de mindig mosolyt csal az arcodra. Régi 125ös dt lc2-el mentem már, az annyira nem jött be(és nem is meg úgy), de az amit kibír az durva. De ha nagyon sokat akarsz terepezni, akkor inkább a dt. Ja annyi nekem nem volt csak B-s jogsim és az apriliat is papír nélkül vettem, mert így sokkal olcsóbb. Azért mentem közúton, de valahogy mindig lesz@rtak a rendőrök. Jó buli sok, sikert.
2023. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy erős.

Úgyis mindenki kivétel nélkül megakarja nézni hogy mit megy és mit bír.

Na meg a haverok is hogy , hú ez így vagy úgy , amaz többet megy és állandóan megy a cukkolás.

Meg add ide naa, hadd próbáljam kiii.

2023. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Egy motor 1000 köbcenti felett kezdődik.
2023. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2023. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyi még hogy a dt be is 123rotax van?
2023. júl. 27. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rotax!
2023. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!