Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ös motorba 20ezer km sok...

125ös motorba 20ezer km sok már? Valaki azt még megveszi? Nektek mennyi a max amennyiért vesztek motort mennyi a max km? 400asoknál mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 21:06
A kérdező szavazást indított:
20000 Km az nem sok még azt simán megveszem
40000 km nem vészes még megveszem.
40000 km már sok nem veszek olyat.
20000 km már sok kevesebbet veszek csak
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy hogy mennyi idő alatt, hogy mire volt használva ( hogy kerültek bele azok a km-ek), mennyire volt szervizelve...
2023. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

20 ezret nagyon hamar bele lehet tenni egy motorba, főleg ha az ember túrázgat is. Én főleg csak dolgozni járok vele, akkor se minden nap , csak ha jobb idő van, esetleg nagyobb csavargás, és így is belemet már 3500km, pedig csak május közepe óta van jogsim.

125-ös meg szerintem olyan, hogy aránylag kis pénzből meglehet csinálni egy motorgenerált, már ha nem crossmotorról van szó, és akkor megint egy újszerű motorja van az embernek.

Nekem az SX50-es Aprliámnak pl kiakadt a kilométerórája, lehet nem is az eredeti , de 99999-et mutat, de a blokkja rendben van, és tavaly kapott egy nagygenerált, többek közt új főtengelyt.

Az a baj, hogy motoroknál is ugyanúgy tekergetik a kilométerórát mint autóknál. Az én 650-es Suzukimnak is 34 ezret mutatott az órája, miközben egy 2008-as motor, és a féktárcsák cserések voltak, amik a fórumtársak szerint 70-80 ezret simán elmennek.

2023. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés infó.

Ha sx 125 akkor már párszor kellett volna dugót cserélni, ha duke 125 akkor még ennyit tuti elmegy.

2023. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!