Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DRZ 400, nem indul mi...

Suzuki DRZ 400, nem indul mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja nem lett indítva, duda sem működött csak nagyon halkan, az akksit teljesen feltöltöttem, a duda már teljes erővel szól, de indítva meg se moccan. Ha nyomom az indító gombot a világítás elalszik, de semmi nem történik, nem teker egyet sem.

2005 Suzuki DRZ 400 SM, önindítós.

Az akksi elvileg a télen lett vásárolva (előző tulaj Varta YT7B-4/YT7BGBS).

Szerintetek mi lehet a gond, tudok házilag csinálni valamit vele?

Előre is köszi.



2023. júl. 29. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán kuka az aksi. Ha van egy személyautó akkumulátorod, akkor próbáld meg arról bebikázni.
2023. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen feltöltöttem az akksit (kozel 24 órát töltött) és 13,06V-ot mutatott multiméterrel. Beépítve a motorba ráadva a gyújtást lement 12,3V-ra, indítva a motort felment 12,45V-ra (közben lekapcsolt a lámpa).
2023. júl. 30. 11:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam bebikázni, de ugyan ez, meg se nyikkan, csak elalszik az elülső lampa, multiméterrel mérve 14,3V-t mutat.
2023. júl. 30. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg kellene nézni az önindítót és direkt áramot adva neki kipróbálni.
2023. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap szétszedtem, átpucoltam minden kapcsoló, a vészleállító gombja volt a ludas. Köszönöm szépen a segítséget.
2023. júl. 31. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült és kellemes motorozást hozzá!
2023. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szép napot!
2023. aug. 1. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!