Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 125cm3 motort vennem?

Érdemes 125cm3 motort vennem?

Figyelt kérdés

Eddig robogóztam, de szeretnék nagyobb távokat is megtenni közúton, ezért úgy döntöttem, leteszem a motor jogsit. Ami időben és anyagilag reális most, az az A1/B kategória. Az aggodalmam viszont az, hogy a 125-ös motorok kicsik lennének méretileg, teljesítményileg: 185cm, 100kg vagyok.

Szívesen mz-znék, szerelmem a Danuvia, de amilyen árak vannak, inkább valami korszerűbb gépben gondolkodom. A custom stílus tetszik, sportos, cross-os, robogós dolgok nem érdekelnek.Szeretem a choppereket, de egy kis 125-ös Viragon elég hülyén néznék ki.

Nem cél a száguldozás, de jó lenne egy 80-as utazó sebesség, hogy lakott területen kívül se kerülgessenek, mint az 50 köbcentissel. Érdemes ebben a kategóriában gondolkodnom, vagy inkább várjak a következő szezonig és csináljam meg az A2-őt?



2023. júl. 31. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék megvárnám az 1 évet az A2 ig. Én is úgy csináltam, addig meg 50esem volt.
2023. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én várnék a helyedben, es A2-t csinálnám, illetve a túraendúrók közt keresgélnék ezzel a magasággal.
2023. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se javaslom. 125cm3 is kevés hosszabb utakhoz. A2 már elég szinte mindenhez.
2023. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszabb utakhoz kevés egy 4t bár ismertem olyat, aki Honda xr 125össel nagy távokat ment(minden gond nélkül tartott egy 100as tempót) . Kisebb távokra pedig tökéletes egy 2 ütemű krosszenduro. Én 186 vagyok és 80-85 között szoktam lenni, de nem is ez a lényeg. Doszt elég ez az erő és még kényelmes is főleg ehhez a magassághoz, valamint szinte semmilyen út viszony nem hozza zavarba.
2023. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!