Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik robogó a legjobban...

Melyik robogó a legjobban tuningolható? Yamaha aerox? Esetleg az aprilia rs 50-et lehet jól tuningolni? mert nekem az van és azt szeretném kicsit tuningolni 70es hengerszettet rakni bele stage 6ot néztem mkII-t. Meg még mi kell bele ? többi lent

Figyelt kérdés
Kb mennyiből jön ez ki? Ha nagyra cisnálom meg akkor ha van a1es jogsim tudok rá tetetni rendszámot? Úgy legális ha 15 lóerősre tuningolom? Mennyit menne tuningolva? 110? 100? Szerintetek megéri?

2023. aug. 6. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Szerintem megéri tuningolni leírom melyiket és hogy.
Szerintem inkább ne.
1 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem eri meg. Inkabb vegyel egy 100as malagutit vagy aeroxot rendszammal ha talalsz ilyet.

De ha mar megvan az A1 akkor en inkabb egy 125os 4 utemut vennek. Kevesebbet fogyaszt es jobban megy mint az 50es.

Ha veszel robogot meg ahol tuning cuccokat akkor annak az aran mar inkabb vehetnel 125os 4 utemut vagy 2 utemut ha a fogyasztas nem szamit, csak a vegsebesseg.

2023. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fuhh de getszi unalmas vagy már levike paszdmeg
2023. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik ne nézd meg és ne válaszolj látszik, hogy magyar vagy. Senki se kérdezett menj a dolgodra légszi köszi!
2023. aug. 6. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Totál semmi értelme költeni rá! A múltkor valaki itt több mint 200 ezret költött az 50-es gépe tuningjára, csak az a baj, hogy lehet jobban megy, de csak egy ideg. Az a bibi, hogy hiába teszel rá 70-es hengert, ha közben az áttételezése ugyanúgy megmarad, és szétforogja magát a motort. Van 50-es motorom, ami max 75-öt megy, de akkor már úgy sír, hogy sajnálom, nem tudom mennyit foroghat, mert csak csíkok vannak fordulatszámérő gyanánt, talán 8 ezret, passz. De mellette vibrál az egész motor, hogy már zsibbad a kezem is.

Mellette ott a 650-es túraendúrom, ami 6.-ban forog 5 ezreret és megy 100-at, nem üvölt, nem vibrál, és onnan még simán gyorsul.

Azt a pénzt amit ráköltenél, inkább költsd jogsira, és vegyél nagyobb motort. Sokkal nagyobb élmény, és tartósabb is.

2023. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát franc se tudja. 15 évvel ezelőtt baromi jó buli volt az Apriliakat és Aeroxokat reszelgetni, tuningolni, nekem is volt Aprilia SR50, majd RS125 A1 jogsival, majdnem 40 lóval, papíron persze 15… Havernak meg Aerox, 10-15-20 robogóval mentünk ki bandázni, olyan társaság volt, mindegyiken reszelve volt valami. A mai agyonszabályozott, elbasszott világban már nem tudom mennyire buli ilyenekkel trükközni, fiam lassan 14 lesz, imàdja a motorokat, de eszünkbe se jut már, hogy egyáltalán jogsija legyen robogóra is. Pedig Kawasaki KX70el csapat a mezőn..
2023. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak az a célod hogy erősebb legyen akkor hagyd inkább.

Ha simán élvezed a szerelést, építgetést akkor jó elfoglaltság.

2023. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!