Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondeo (2019) 2.0 tdci full...

Mondeo (2019) 2.0 tdci full extra avagy gyengébben extrázott A6(2014)3.0 tdi? Km kb egyforma, vezetett szervízkönyv, idő előtti olajcserék

Figyelt kérdés

Minőségre nem tudom mekkora különbség van a kettő közt.

Az A6-ban vonz a 3 literes motor, de jóval kevesebb extra van benne. Km nagyon kevés benne.

De tényleg kevés az extra.


A mondeo full extra, álló fűtéssel, mindennel, ami kérhető volt, lézer lámpa


Nem tudom eldönteni.. a 3 literes motor egy nagy álmom, de a Mondeo pedig full extrás.


2023. aug. 6. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondeo.
2023. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

#9

De jó, de mégis le vagyok pontozva, de örülök, hogy legalább te érted mire gondolok! :)

2023. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Nézd meg a százalékokat, ki pontozott le... Ennél a kérdésnél a jó válasz a Mondeo a szakértők szerint...

Egyébként ha olyan körülmények között használod az autót, amire azok az extrák ki vannak találva, akkor méris nem plusz teher lesz.

2023. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!