Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B6 vagy Mercedes-Benz...

Audi A4 B6 vagy Mercedes-Benz C osztály W203?

Figyelt kérdés
Audiból mindenképp 1.9 TDI, Merciből nem tudom, hogy mi a jó motor, de valami kisebb köbcentis dízel kellene.

2023. aug. 7. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Mercedes-Benz C a jó motor 2148 cm3 dízel.


[link]


[link]

2023. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
C200 CDI-vel nekem csak jó tapasztalat 310E Km-el. EGR tisztításon kívül olaj és szűrő cseréken kívül motorral nem kellett foglalkozni semmit. U.i: nem a milliós kategóriából volt választva xd.
2023. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Akkor olcsón vettek párszázért?

2023. aug. 15. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont rohadni nagyon tud sajnos, de azért is mert nekem még Facelift előtti volt. Elvileg a faceliftes már sokkal jobb.
2023. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zizizabalo ***** válasza:
C180 kompressor is teljesen jó volt motorikusan, 180k km-rel (keveset volt használva országúton), viszont a rozsda durván kijött mindenhol, és városban irtó sokan fogyasztott. Tempós vezetéssel országúton 6.5-7Let evett benzinből, ami egy kompressoros autótól egyáltalán nem rossz, városban simán lehetett 12+.
2023. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!