Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az országúton elém jön egy...

Ha az országúton elém jön egy őz akkor az őznek van elsőbbsége vagy nekem? Az új szabályok szerint.

Figyelt kérdés
2023. aug. 11. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Nincs elsőbbsége a vadnak, mert nem közlekedő fél.

Kérdező, ismételd át a KRESZ-t, mert nagy hülyeségeket nyomatsz itt és ráadásul magabiztosan.

2023. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11. Én is leszúrtam ugyan, de ha belegondolsz, nem szó szerint érti.

Faramuci helyzett ez a vaddal való találkozás. Eddig sem sikerült senkinek elérnie, hogy fizessen neki a vadásztársaság, ha volt tábla, ha nem volt. Mindegy. Most már nem is kötelező kitenni.

2023. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Múgy ez pont olyan helyzet, mintha a kocsidra szakadó erkély javítását kifizettetné veled a társasház.
2023. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az őznek volt stop táblája,akkor az őzt büntetik meg.
2023. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én azt szeretem az ilyen szitukban, hogy biztos van az őzeknél is egy ilyen kamikaze hadosztály.


Én mindig csak úgy találkoztam közúton őzzel, hogy megvolt azaz aztaqrva szituáció, hogy kb tized másodpercen múlott, hogy elrántottam valamerre a kormányt. Hál istennek, nem sok ilyen szitum volt, de ami volt az örökre beleégett a retinámba.


Az őzek valahogy tényleg kivárják, hogy na jön az autós, még jó, még jó, már nem, na most ugrok!


A másik ilyen a kutyák az úton, ők hajlamosak úton átszaladás közben lemerevedni, és kb farkasszemet nézni a halálal.


Ilyenben is volt "szerencsém"


Persze nyilván elviccelem a dolgot, valahol célom is volt, de egyszerűen valahol azt is megértem, hogy a vadásztársaság nem akar felelősséget vállalni egy nem kifejezetten felügyelt állat populációért.

2023. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!