Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw bora 1.6 sr.?

Vw bora 1.6 sr.?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Alany egy vw Bora 1.6 Sr. Nemrég vettem egy fiatal sráctól, helyszínen megnéztük nagyon megtetszett nagyon szép belsőre és külsőre is dehát nem minden arany ami fénylik. Kipróbáltuk egy hibára lettünk figyelmesek de az elenyésző volt. Pár száz km múlva olaj elkezdett picit fehéren füstölni de nem tartottam nagy számnak. Egyre jobban elkezdte majd időközben megkapta az olajcserét. Fehér füst egyre több volt víz eltűnt hengerfej tömítést megkapta, hengerek szép állapotban olaj és víz kör nem folyt össze. Hengerfej tömítés csavarokkal együtt, gyertyák és szelepfedél tömítés. Ezek lettek a mai nap beletéve. 10 km után kb nagy fehéres kékes füst, gyorsításnál és alacsonyabb sebességekbe. Az autó borzalmatlanul gyenge lett és rángat. Kedden megnézi egy nagyon ügyes autószerelő ismerősöm is. Mi egyelőre a szelepszár szimeringre gondoltunk. Esetleg valakinek tippje? Köszi előre is

2023. aug. 12. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem az olaj füstölt fehéren bocsi. Valahogy oda került az olaj szó
2023. aug. 12. 22:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem két probléma van, egyrészt átb/sztak, és a motor szét van kopva, töltöttek bele valami adalékot, trutyit, ami ideig-óráig mérsékelte a tüneteket. Ti meg bedültetek a szép külcsínynek. A másik pedig, hogy nem értetek hozzá és úgy tákoltok. Még akár azt sem tartom kizártnak, hogy egy foggal elraktátok a vezérlést. Bízd szerelőre innentől.
2023. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem a vezérléssel lesz gond, akihez viszem első kérdése neki is az volt, nem e vezérlés lett rosszul vissza rakva. Köszi
2023. aug. 13. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!