Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a probléma a simsonommal?

Mi a probléma a simsonommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyár elején indult schwalbe projektem vége fele vagyok. 2 alkatrészt kivéve minden lefényezve, blokk felújítva stb.

Kb. 3 hete kaptam vissza a blokkot, és 1 hete szereltem be. Nem nagyon akart indulni, de egy kis szerencsétlenkedés után működésre bírtam. Ment, alapjárat nem volt, ha nem húztam gáz megállt. Hagytam is mivel felcseszett, de tegnap úgy voltam vele, előszedem "mi baja lehet ugyan". Előkaptam, 3. rúgásra pöfögött is, alapjárat megérkezett. Néztem... de nem fogtam fel. Mindegy örültem a fejemnek, egészen ma délutánig, mikor a próbakör közben gondol egyet, és alacsony fordulatnál egyszer kihagyott a motor, gondololtam semmi különös, majd fél másodpercel később meg is állt. (szépen lassan lehorkolt) Azóta 2x indult be, de akkor is ha nagyon húztam a gázt, ki-ki hagyott majd leállt. Mi lehet a probléma? Először a túl sűrű keverékre gondoltam, mondván bejáratós a motor és kb. 25-30-asra kevertem. Utána megnéztem, elenyésző benzint kap. Karbit leszedtem, kitakarítottam, semmi. Beöntésre is próbáltam, semmi... Ha valakinek bármi ötlete van azt megköszönöm ha leírja! Előre is köszi!



2023. aug. 15. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:
u.i. Szikra van, de még mekkora :D
2023. aug. 15. 23:47
 2/7 anonim ***** válasza:
miert hasznalja meg sok ember a simsont? En mar nem mennek vele, garazsban jol mutat
2023. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert 16 éves hülyegyerek vagyok, és imádom az ilyen tákolt sz@rokat, azért!
2023. aug. 16. 02:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Jahhh nem tudtam lol, akkor megertem
2023. aug. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz a simson ennyit mondok.


A helyzet az, hogyha van benzinszűrőd bekötve, akkor eldugult a sok retek miatt (megjártam most én is ezzel)


A másik sztori, hogy engedd le kompletten a benzint belőle, szedd ki a tankot és tekerd le a csapot róla. Itt elvileg ha az eredeti, kapnod kell egy ótvarul kinéző szűrőbetétet a csap végén. Szedd ki belőle és kuka. A csapot szedd szét, féktisztító, hígító minden játsszon. Ha kell cseréld le, de szüksèg esetén csak.


Tankot vakard ki ha nagyon retkes, ha nem vészes hagyd, majd a szűrő megfogja.


Tedd fel töltsd fel benzinnel és hagy szóljon.

2023. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam! A "precíz és hibátlan" forrasztásom eredménye képpen, a valaki által átbabrált gyújtáskapcsolórol letört a kábel... (a motor slusszkulccsal működik :D )
2023. aug. 16. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltételezve hogy a szikráddal nem lett semmi a kipu el lehet dugulva, beköpte a gyertyát vagy pl valamelyik főtengely szimmering ment el
2023. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!