Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bővebb információ arról hogy...

Bővebb információ arról hogy most Szeptember elejéig aki Budapesten forgalmi vizsgázna miért maradnak el? Sajnos mehetnék már vizsgára, de kb semmi információt nem kapok ha kérdezek, csak annyit hogy nem engedik a vizsgákat.

Figyelt kérdés
És mivel nem az égből hullik a pénz, így eléggé zavaró, hogy 1 hónap múlva talán végre mehetek majd, de még az se biztos és addig meg vehetek + órákat. Aki tud bármilyen infót hogy most ez miért van? És hogy egyáltalán Szeptember elejéig lesz vagy akár tovább is tart leírná kérlek.
2023. aug. 16. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi az hogy nincs? Erről nem is hallottam, sehol nem is cikkeztek róla
2023. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Facebookon több csoportban is lehetett róla olvasni. Illetve én is több felől hallottam erről, ami biztos információ. Viszont azon kívül, hogy hatósági döntés ez, ezen kívül nem nagyon tudok semmit sem, ezért is kérdeztem itt, hátha nézi több oktató is aki Pesten oktat. Hátha tudnak olyan információt amit én nem.
2023. aug. 16. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyár végén megszokott, hogy az átlagosnál is több időt kell várni a vizsgákra, aminek az oka, hogy olyankir tetőzik a vizsgabiztosoknál is a szabadságolások, nyaralások időszaka.

Arról nem tudok semmit, hogy milyen egyéb technikai akadály lehet azon kívül, hogy kevés a vizsgabiztos.


Nem kötelező plusz órákat venni, ha valóban fel vagy készülve a forgalmi vizsgára, a vizsga előtt néhány nappal egy-két gyakorlás is elég, az a rendszer tökéletlensége, hogy heteket kell várni a vizsgákra, most sincs ebben semmi újdonság, ezzel kalkulálni kell szinte mindíg.

2023. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ott semmi gond. Én A kategóriás forgalmimat pünkösd és egy oktatói lemondás miatt úgy csináltam, hogy 3 hétig egyáltalán nem is láttam motort vizsga előtt, és rutinnal ellentétben még a pályán egy gyors bemelegítőkörre sem volt lehetőség. Mégis levizsgáztam, olyan nyugodtan, ahogy órákon sem vezettem. Csak ne aggódd szét magad azon, amire úgysincs ráhatásod. :) :)
2023. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most állnak át a digitális rendszerre. Kb. két hétig nem dolgoznak.

Én 30-án vizsgázom, de ez is csak a szerencsén múlt, hogy kaptam oda időpontot több variálás után.

Szeptember első teljes hetében már elvileg lesznek újra vizsgák rendesen, csak még az oktatók sem tudják, hogyan.


Tavaly év végén volt téma az új törvény, hogy mindent digitalizálnak a jogsi oktatásban, talán olvastad akkoriban? Na, ez most ez. Eddig az iskolák jelentették be a tanulókat vizsgára, mostantól az oktatók maguk fogják, meg a kiskönyvedet is a tableten (is) kell majd vezetniük, stb.

De ilyen full kapkodós-káoszos az egész, az iskolák, oktatók se tudnak sokat, egyik nap bejelentették, hogy figyi, most két hétig semmi, aztán majd onnantól ti, de még a programot se látták.

Az oktatóm azt mondta, mostanában kapnak majd valami eligazítást, szerintem utána már jobban fog terjedni az infó, nem csak szájhagyományon át, biztos megneszeli majd a média.


Long story short: a vizsgarendszereket frissítik, emiatt nincs, vagy csak korlátozottan, elvileg szeptember elején már lesznek vizsgák, de még az oktatók se tudják, hogyan (főleg, hogy Pesten eleve kb. egy hónap, mire időpontot kap az ember, és jól feltorlódik most mindenki...).

2023. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm szépen az infókat! :) Sok sikert a vizsgádhoz majd.
2023. aug. 17. 09:05
 7/7 anonim ***** válasza:

5: wow, az oktatóm ezt mondogatta már régóta, hogy miért nem képesek digitalizálni ezt a rendszert végre.

Én majdnem nem tudtam vizsgázni, mert a vizsga előtti napon amikor az autótól ment haza a kartonkupaccal, a viharos szél kifújta a kezéből az enyémet és az utcán hevert órák hosszat mire eszébe jutott ott is keresni, még jó hogy nem esett, vagy nem fújta el a szél messzebre. Azért nevetséges, hogy a 21. században egy darab papíron múljon minden, szóval szuper hogy végre meg lesz oldva a modernizálás, ideje volt.

Nektek sok sikert a vizsgához! :)

2023. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!