Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B7 es passat (2010) Jobb...

Teyla1923 kérdése:

B7 es passat (2010) Jobb oldali ajtoban a mélyek nem szolnak.?

Figyelt kérdés
Sziasztok most lettem rá figyelmes hogy a kocsiban a jobb oldali mèlyek nem szolnak. Kiszedtem a fejegységet minden kábel a helyén van. Szét szedtem az ajtott és a hangszoronál is minden kábel a helyén van. Az az érdekes hogy ha a Balanszot átálitom a jobb oldalra a magas hangszorok azok szolnak de a mélyek az első és a hátso ajtoban nem. (Ha a balanszott vissza álittom akkor is a magas hangszoro szol és a bal oldalal semmi gond) Probáptam a jobb oldalt az ajtoknál hogy kihuztam egyesével a hangszorokat de akkor se akarnak a mély hangszorok megszolalni(De ha a mélyhangszorott kihuzom akkor a magas hangszorom kicsit halkabb lesz ha visszadugom a mélyett akkor a magas hangszorom mintha egy kicsit hangosabb lenne ez nem tudom mennyire segit nektek). Esetleg lenne valami ötletetek hogy mi lehet a gond a kocsiban?Gyári fejegység van gyári kábelekkel és gyári hangszorokkal a fejegységem elméletileg ez -> (VW RNS 315 Radio ) Esetleg probáljam meg jobb oldalt az ajtonál a gumiban a vezetékeket megnézni? Segitségeteket előre is Köszönöm.

2023. aug. 19. 22:04
 1/1 Koaxk Ábel ***** válasza:

Valószínűleg tönkrement a mélyközép hangszóró, de az is lehet, hogy mivel egy komponens szettről beszélünk, lehet a hangváltóval van probléma.


Ha már ennyire szétkaptad a kocsit, tennék egy próbát, hogy a bal oldali ajtóból kivenném a mélyközép hangszórót és rádugnám a jobb oldalra, ha ilyen gyorscsatlakozós, ezzel ki lehetne szűrni a kábel, vagy hangváltó hibát.


Ha az úgy szól, akkor biztos, hogy a mélyközép halt meg, ha az sem szól, akkor lehet mélyebben keresni a hibát.

2023. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!