Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma mennék az első vezetés...

Ma mennék az első vezetés órámra, de nem aludtam ki magamat. Lemondjam emiatt?

Figyelt kérdés
Nos ma 10-re mennék először vezetni de az a helyzet hogy nagyon nem jól aludtam az éjszaka, nem pihentem ki magamat. Fáradtnak és enerváltnak érzem magam. Így van értelme elmenni? Vagy inkább mondjam le minél hamarabb?

2023. aug. 21. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond le, egyrèszt lehet így is ki kell fizesd , mert üresen marad az óra, màsrèszt első óràn nem fogsz forgalomba menni. Arról nem is beszèlve , hogy kèsőbb is lesz olyan , hogy nem aludtad ki magad. Szedd össze magad 10 ig.
2023. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme. Ne mondd le.
2023. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szerintem. Nem ez lesz az első ilyen alkalom. Én munka után megyek és hidd el, nem vagyok a legüdébb néha. Menni fog!
2023. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd le, ott az oktató, vigyáz rád.
2023. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd le, első órán sokat úgysem fogsz még vezetni.
2023. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsotokat és elmegyek. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. aug. 21. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd le, én akkor is mentem vezetni hajnali 6-ra, amikor a csecsemőm fél éjszaka ordított. Bevertem egy energiaitalt reggel, tápláló reggeli mellett és simán lenyomtam az órát, többször is ilyen körülmények között.
2023. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!