Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a kedvenc autóbontód/ro...

Melyik a kedvenc autóbontód/roncsteleped? Mely magyarországi bontókban jártál eddig?

Figyelt kérdés
Van kedvenc bontó teleped? ha igen, hol/melyik?

2023. aug. 22. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Még sosem jártam konkrétan ilyen telepen. Egy használt bőr kormánykereket vettem már, de ahhoz házhoz mentem, nem telepre.

Neten szoktam nézegetni bontott alkatrészeket. De nagyon "ügyesen" árazzák, hogy pont határeset legyen, hogy megérje-e.

2023. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Bontó Plázát ajánlom! Egy hátsó lámpát rendeltem és hibátlanul megérkezett 2 nap alatt!
2023. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklósnál voltam 2-ben, meg Dabas környékén kamionbontóban. Nem mondanám, hogy összepisiltem volna magam az izgalomtól, de érdekesek a roncsok. Face-n követek is pl ilyennek foglalkozó fotóst.
2023. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Siófok: klíma vezérlőt kerestem, sikerült találniuk, az alkatrész jó volt.

Herend: 1 karburátor kértem, 4 közül lehetett választani. Amelyikben nem volt megszakítva a csavarmenet azt hoztam el.

Bánd: túl kicsi, semmi nincs.

Várpalota: sikerült leömlőt szerezni.

Ma már Bontó Plázán rendelek: olajszintjelző pálca 6.000.- (gyári új 45.000.-), vezetékek, kábelek végén a csatlakozó. Olyan dolgokat, amiket üzletben újonnan nem lehet vásárolni.

2023. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik a kedverc főutad, vasuti átjáród, hidad, stb ?

Van még ilyen kedvenc kérdésed??

2023. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!