Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Mercedes A180 as...

Leslie1661 kérdése:

Vettem egy Mercedes A180 as gépkocsit 2019 es évjáratú, de alapból nem támogatott rajta a Carplay, van valami ötletetek ?

Figyelt kérdés
Próbáltam rácsatlakoztatni a telefonomat, maga a Bleutooth az működik, a zene szól az autón a telefonon keresztül. De az iphone kijelzőjét szeretném kivetíteni az autó kijelzőjére. Vettem hozzá egy apple var play adaptert is de így sem csatlakozik, megtalálja. De nem csatlakozik rá az autó. Van valami ötletetek ?

#Apple Carplay #Mercedes A osztály #Carplay adapter
2023. aug. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal nem kontabilis.
2023. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a carplay?
2023. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát de ennél sokkal régebbi autókban működik ez a Funkció.


A Carplay egy átjátszó alkalmazás ami, lehetővé teszi hogy az iphonod kijelzője az autó tabletjén vagy kijelzőjére tükröződhessen

2023. aug. 24. 02:43
 4/4 Zizizabalo ***** válasza:
Sokkal régebbi autókon biztos nem működik, ez néhány éves hóbort. Általában az autó gyártók 5-10 éves technikát tesznek az autókba, mert olcsóbb.
2023. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!