Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádió meghalt teljesen?

Autórádió meghalt teljesen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy bekötöttem jól egy fejegységet a garázsban és mikor bedugtam durrant egyet (gondolom túlfeszültség)

Összeégett a biztosíték a hátuljában...ezen kívül megölhette teljesen a rádiót vagy egy biztosíték cserével betehető autóba?

Válaszodat előre is köszönöm!



2023. aug. 31. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem jól kötötted be, különben nem száll csak úgy el, főleg ha csak 12 Voltot tettél rá, innentől szinte biztos, hogy fordítva kötötted be, akkor is kivágja a biztosítékot, de gajra is vágja a fejegységet , úgyhogy kuka.
2023. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Iso csatlakozót beledugtam, az ison a pirosat illetve a sárgát a vezeték pozitív felére a feketét a vezeték negatívjára kötöttem
2023. aug. 31. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor miből gondolod, hogy túlfeszültséget kapott?
2023. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát hogy síma 220ba dugvillás kábellel dugtam...
2023. aug. 31. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratula! 12 Voltos fejegységet 220 Voltba, nem is értem, hogy gondoltad, hogy működni fog? 🤣 Örülj neki, hogy ne rázott meg!
2023. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
😄😄😄 Jo eg, mi tortenik.
2023. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor 100%hogy kuka?
2023. aug. 31. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de te ezt nem tudod megallapitani es mi sem tudjuk tavgyogyitassal megmerni a fejet. Inkabb vegyel masikat, 10-15-ert mar kapsz egyet ujonnan. Ilyen hulyeseget meg ne csinalj tobbet.
2023. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Istenem.... 220 voltot direktbe rákötöttél egy olyan eszközre ami 12 volttal üzemel??? Ez most komoly?

Most ezzel mit akartál elérni? Mire gondoltál?


Ha így külön akartad tesztelni akkor egy 12 voltos trafóval kellett volna ezt megtenned!!! Te atyaúristen!! örülj hogy nem kúrt meg az áram!


Annak a fejegységnek már garantált hogy annyi. A hálózati feszültség nem csak a biztosítékot és annak foglalatát égette rommá hanem a fejegység teljesen belét gyakorlatilag, simán áthúzott ekkora fezsültség főleg ha a fázis nem a 12 voltos szálon ment be hanem a testelésen, akkor viszont már végérvényesen megölted a cuccot.


De most komolyan. Hogy lehet ennyi eszed?!

2023. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szétszedtem és egyetlen egy kis fekete foltot nem láttam se az alaplapon se sehol...
2023. aug. 31. 17:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!