Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy visszapillantó tükör...

Egy visszapillantó tükör burkolaton mivel lehet a legjobban eltűnteni a karcokat?

Figyelt kérdés
Történt hogy pár napja egy az útra kilógó bokorral nem mélyen, de meghúztam a jobbos tükröt. Ezeket valamivel el lehet tüntetni?

2023. szept. 2. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt már hasonló dolgom. Én levettem a burkolatot és políroztam az a halvány karcokat szépen eltudja tüntetni.

Műanyag lökhárítómon is voltak hasonló karcok, az mélyebb volt, ott az egész lakkréteget le kellett csiszoljam és újra kellett lakkozni. Mivel csak egy pici részén csináltam így sajnos van látszata de nem olyan vészes, tehát szebb mint volt.

2023. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a körmöd nem akad benne, akkor polír. Ha mélyebb a karc, akkor újrafényezés. Szerencsére nem túl nagy, könnyen lebontható alkatrészről van szó, így nem túl nagy munka.
2023. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!