Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50 leállt üzemanyagszi...

Simson S50 leállt üzemanyagszint beállítás után.?

Figyelt kérdés

Karburátor(16N1-11) úszószint beállítás után elmentem vele motorozni hazaértem még minden rendben volt normálisan járt a motor leállítottam.Kb fél órával később be akartam rúgni be is indult és kb 5 másodpercet járt és magától leállt utána be se indult

Szikra van,és benzin is van.

Mi lehet a probléma? Segítséget előre is köszönöm!



#Simson #motorozás #karburátor #S50 #16n1-11 #Üzemanyag szint beállítás
2023. szept. 7. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifogyott a benzin.
2023. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogyott ki a benzin,a karburátor t szétszedtem és az úszó házban volt benzin bőven a fúvókat levegővel kifúvattam.vissza raktam karburátort próbáltam berúgni de csak egyet pöffent utána kivettem a gyertyát és csepegtettem a hengerbe pár csepp benzint és egy rúgásra indult utána párszor leállítottam és berugtam újra es működött mentem vele egy kört utána leállt,utána egy rúgás ra pöffent es azóta semmi.
2023. szept. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!