Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor csere történt,...

Akkumulátor csere történt, azóta megy a start / stop rendszer, de eddig be / ki se lehetett kapcsolni?

Figyelt kérdés
Én csak arra gondolok, hogy programban le volt tiltva ennek a piszkálása, mert ki volt kapcsolva azóta amióta vettem az autót, és a gombra sem reagált a cucc. Ma aksi csere történt, és azóta beindult a start / stop rendszer, viszont most ki és be is lehet kapcsolni, csak éppen ezt nem tudtuk, és így nem start / stop akkumulátor került bele. Ebből lehet probléma?
2023. szept. 8. 19:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve ahogy olvasom, minden indításnál újra ki kell kapcsolni a rendszert, autószerelő vagy autóprogramozó ki tudja kapcsolni örökre? (eddig így volt az új aksi előtt)
2023. szept. 8. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha programból volt tiltva ez akkor se olyan mint egy rádióállomás beállítása, hogy elfelejti ha leveszed az akkusarut, sokkal valószínűbb,hogy az autó érzékelte a gyengélkedő akkut, és emiatt iktatta ki, viszont a nem start-stoppos akkut ki fogja nyírni.
2023. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most már megint nincs start / stop rendszer, nem tudom mi lehet vele.
2023. szept. 8. 19:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy az aksi amúgy start / stopos vagy milyen típus? Mert nem nagyon ír róla semmit
2023. szept. 8. 19:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagyis ennyit ír róla: Ca-Ca technológia. Intelligens labirintus burkolat használatával, mely karbantartásmentes használatot tesz lehetővé közel kétszeres élettartammal és minimális folyadékveszteséggel. Garantálja a deklarált teljesítmény lehető legjobb leadását, így minden járműtípushoz tökéletes. 32 hónap garancia.
2023. szept. 8. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
AGM vagy EFB akkunak kellene lennie. Az amit olvasol,magasztos szöveg, csak halandzsa. Start-stopposnak jóval nagyobb indítóárama van mint egy hagyományos akkunak, ezért jóval drágább is
2023. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez 60Ah és 600A
2023. szept. 8. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Már gyengenvolt benne az akku, azért nem ment a start/stop.
2023. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Igen ez valószínű, mert ez még a gyári akkuja volt, 2014 óta! De most azon filózok, hogy mit kéne csinálnom, mert nem start / stopos aksi került bele, 36 hónapos garival. Kikapcsoltatni örökre a start / stop rendszert, vagy kicserélni az aksit megint, vagy sz*rni bele és legyen így?
2023. szept. 8. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz neki.

Talán akkor nem bírja ha például pesten araszolsz és 20 méterenként megállsz és leállítja.

HA napi 8-10 szer indítod azt bírja bármilyen akkumlátor.

2023. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!