Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már rendelkezem AM kategóri...

Ha már rendelkezem AM kategóriás jogosítvánnyal, akkor szükséges egészségügyi vizsgát tennem, ha B kategóriára szeretnék jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
2006 környékén szereztem meg az AM kategóriára (akkor még M-nek hívták) a jogosítványt.

2023. szept. 9. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Elsősegély vizsgára gondoltam.
2023. szept. 9. 15:11
 2/4 MGéza ***** válasza:
100%
Nem kell külön, elvileg feltétele minden jogosítványnak és nem évül el. Vagy akkor még nem kellett? Mert ha nem, akkor le kell tenned, anélkül nem kapsz jogsit.
2023. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, megcsináltam és kaptam is róla egy papírt, csak sajnos az már nincs meg.
2023. szept. 9. 23:11
 4/4 MGéza ***** válasza:
Előkeresheted, vagy menj be oda ahol csináltattad és kérj róla igazolás, hogy megvan. De elvileg ha szerepel a rendszerben hogy vezetői engedélyed van már, akkor nem fogják kérni a kiállításhoz, mivel akkor egyszer már kellett.
2023. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!