Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarorszag miert a Suzuki a...

Magyarorszag miert a Suzuki a legpopularisabb auto marka?

Figyelt kérdés

Magyarorszag, Pakisztan, Kolumbia.


Csak itt popularisak a Suzukik. Magyarorszag is azon a szinten van mint Pakisztan vagy Kolumbia?



[link]



2023. szept. 10. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert Esztergomban gyártják. Így nagy számban és olcsón tudták árulni már a 90-es évektől kezdve, így népszerűvé tudott válni.
2023. szept. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Na meg igazából semmi nem indokolja, hogy ne így legyen, manapság is relatíve jó áron bár már közel sem a legolcsóbban adnak kifejezetten megbízható autókat.
2023. szept. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%
Occó
2023. szept. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát, nem tudom. Amikor volt az a nagy sztrájk és megtudtam, hogy mennyit keresnek és milyen körülmények között dolgoznak az ott dolgozó honfitársaim, akkor égett a pofám mások helyében is, hogy a magyar ember ezért a márkáért pénzt ad és élteti. Ha tényleg magyar kötődésű márkát akar valaki, akkor inkább vegyen Audi-t, mert ott tisztességes módon folyik a gyártás!
2023. szept. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Tisztességes nyugati bérekkel folyik ott.... ja nem, még véletlen sem azért vannak itt mert olcsóbb egy itteni munkás mint egy osztrák vagy német.
2023. szept. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

"még véletlen sem azért vannak itt mert olcsóbb egy itteni munkás mint egy osztrák vagy német."

Mi másért lennének itt? Debil vagy...?

2023. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Az itt gyártott autókat 70 országban várják, és szeretik...Írországban taxiznak is vele, Ausztráliában csak egyszerűen népautó.(úgy, mint a bogár volt)

Kétszer jártam gyárlátogatáson az esztergomi Suzukiban, és volt szerencsém látni miként készül dél-Amerika kedvence, a Subaru(szwift)..a szalag végén a már kész szwiftre elöl csak rápattintotta a szerelő a subaru jelet, a keréktárcsákra is, oszt jónapot. Félnóra múlva ugyanezt Fiat emblémával.

A populista(szerelmes vagy e szóba?)autó gyártása elképzelhetetlen hasznot hoz a japó cégnek, da a magyar adóhivatal is például a múlt évben hatvan milliárdot kaszált az esztegomiakon.


A subaruhoz annyit, hogy az összkerékhajtású szwift. Itthon megnéztem az én autómat, igen, volt az alvázon hely a kardánmak.


A népek már csak ilyenek. Szeretik a legegyszerűbbet, a megbízhatót, és mégis sokáig guruló autót.


Pakisztánban nem szwiftet gyártanak..sőt van olyan ott gyártott típus Indiában, ami nem hagyhatja el az országot, mert olyan egyszerű, hogy más országban nem közlekedhetne. Na az populáris.

2023. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert itt volt a gyár. Ugyancsak emiatt volt az F Astra is ennyire népszerű (a környező országokban a töredéke sem volt a magyarországi F Astrak számának).
2023. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os sajnálom ha hiányzik a szótáradból a szarkazmus, és nem tudtad összekapcsolni azt, hogy a 4-es kommentre ment válaszként....
2023. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!