Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó francia autókkal tapaszt...

Olcsó francia autókkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pl. Peugeot 206, Renault Clio stb., A-ból B-be vigyen el olcsón, kevés ráköltéssel. Erre jó? Mennyire problémásak?
2023. szept. 10. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
10# Nekem is volt 207-es, de két éve lecseréltem egy újabb generációs, 2010-es Ford Fiesta -ra és ugyanolyan kényelmes, mint a francia. Mondom ezt súlyos gerincferdüléssel rehabilitált, 44 éves férfiként. Tehát a német autók is lehetnek simán olyan kényelmesek, mint a franciák. Ez, hogy a franciák annyira kényelmesek legalább akkora "vetítés", mint egykor a 3F szabály, meg hogy minden Mazda rozsdásodik 5 éves kortól kb ..
2023. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Olcsó franciát tényleg ne, főleg ilyen fostalicska 307, 407-eseket, na meg Citroent, Renaultbol is jó párat, mégane és laguna első kettő generáció.
2023. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11: Azt hiszem a Ford is ugyan attol a gyártotol vette sokâig az alacsonyabb kategoria üléseit. Hallottam rola, hogy a Fordok is kényelmesek, de a német alatt én pl egy 2006-os VW Polora gondoltam. Ületem olyanban és nekem nem volt kényelmes. :/
2023. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szeretem a francia autókat (most is az van egy Suzuki utan), de nem tudom...


Teny, hogy kidolgozadban, anyagminosegben elmarad a tobbi gyartotol, megbizhatosagban is. Utobbi elsosorban apro hibakat jelent, illetve jellemzoen tipushibakat, a tipus ismeroi, illetve az erre beoltottak eleve atnezetik/kicserelik a problemas reszeket, es akkoe nincs vele gond + ennyi idosen ne vard el, hogy allandoan patika legyen, kapjon rendszeres atnezest es akkor jo lesz.


Ami szerintem a franciak erossege: olcsobbak a tobbinel, es bizonyos tipusoknal tobbet ad kenyelemben, mint a tobbi auto.


A PUG 206 ebbol a szempontbol tipikus francia: ismert tipushibak (hatso hid, valtorudazat, stb), cserebe jo a rugozas, kenyelmes, meg mindig kellemes a szemnek (de presztuzserteket semmit ne varj tole, egyszeruen nem okadek), gyenge anyagminoseg, de jo kasztni, motor, fobb elemekkel nincs problema.


Tehat: ha csak az a cel, hogy vigyen A-bol B-be, akkor Suzuki Swift, kicsit nagyobb kerettel, talan franciahoz kepest jobb megbizhatosaggal Astra, ha kicsit "elvezetre" is vagysz, de egyutt tudsz elni a franciassaggal, akkor mehetnek a francia kisautok (de az se mindegy, hogy melyik!)

2023. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!