Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es Renault Thalia mennyit...

2001-es Renault Thalia mennyit érhet így?

Figyelt kérdés

2 éve vettem egy 2001-es 1.4 benzines Thaliat.

A világból kimegy, több mint egy évig nyúztam, sosem hagyott ott sehol.

Viszont az alábbi problémái vannak:

- Nem fűt, időnként a levegőt csak 4-es fokozaton fújja, időnként viszont 1-esen is megy.

- A km óra nem mutat értéket, így a km számláló sem teker.

- Friss műszakival vettem, de az anyós oldali légzsáknál ki van szakadva, és légzsák hibát jelez

- Nincs rajta műszaki


Anno SOS kellett autó azért vettem meg. Tavaly ősszel vettem egy 5 éves Opelt, így erre a Thaliára már végképp nincs szükségem.

Tavasszal fékbetéteket, tárcsákat kicseréltettem, de én már nem szeretnék rá költeni.


Szerintetek mennyiért lehetne így foglalkozósan eladni?


2023. szept. 14. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem megy a km/óra, nincs műszaki, ezzel így kb el is vágtad, mert nem sok ember lesz aki odamegy csak azért hogy el trélerezze szervizhez.

Alkatrészként max ha elmegy, de 100e-nél többet ne nagyon akarj érte.

Az is opció ha keresel bontót a környéken és megkérdezed mennyiért vennék be, utána már az ő bajuk.

2023. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100-200 ezerért megveszik nyert ügyed van, viszont hirdetgetni fogod úgy is egy darabig.
2023. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Specifikus típus fb csoportokba tedd fel, hátha lesz lelkes jelentkező. Ha nem rohad, jó lehet még otthon javítgató embernek.
2023. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!