Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autórádiót vegyek az...

Milyen autórádiót vegyek az autómba?

Figyelt kérdés

Van egy 2002-es évjáratú Opel Astra G Njoy felszereltséggel

Nem tudom milyen autórádió passzol az autóba

Vannak-e méretek ami nem fér bele vagy mind ugyanakkora méretű fogalmam sincs

Bluetooth kellene

Illetve hogy a multikormányról tudjam vezérelni



2023. szept. 16. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szabvány méret van. Van 1 din és 2 din. A G Astrában gyárilag 1 dines van, szóval olyat keress és akkor a méret megfelelő lesz.


A multikormányhoz szükséged lesz a típushoz való ISO kormányvezérlő adapterre is.

2023. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

G Astrákban gyárilag 1 dines a fejegység helye, abba valót lehet venni bele. Persze ha 2 dinesre vágysz akkor is létezik megoldás arra hogy olyan középkonzolt kell venni hozzá.

Egyébként ha gyári szinten akarod akkor 1 dinest kell venned és ISO csatlakozók vannak benne gyárilag ha veszel egy fejegységet akkor ISO csatlakozós legyen vagy legyen hozzá erre való átalakító, legtöbbhöz adnak amúgy. Az Antenna csatlakozóhoz is külön kellhet erre való átalakító attól függ milyen rádiót akarsz bele venni.


Multikormány vezérlés is megoldható. Egyrészt olyan rádió kell ami támogatja ezt a lehetőséget. Aztán magát a kütyüből is olyn kell ami paszol az autód modelléhez illetve a fejegységéhez.


[link]


Ez csak egy példa, én elsősorban ezt a fajtát venném, rengeteg féle fajta variáció van adott autókhoz meg rádiókhoz.


Másrészt itt egy példa videó erről a dologról.


https://www.youtube.com/watch?v=PkaUASLGTlU

2023. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. A videó link amit betettem érdemes a srác csatornáját végig böngészni mert sok hasonló videót csinált elég sok G Astrás szerelős, illetve rádió szerelések még vannak a csatornáján szóval érdemes megnézegetni elég sok hasznos infó van ami neked kellhet.
2023. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

#2 nagyon szépen köszi a válaszokat,sokat segítettetek😙

2023. szept. 18. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!