Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi hivatalositani egy...

Mennyi hivatalositani egy másik motoros BMW-t?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tud valami infoval szolgálni? Egy 318i motrot szeretnék ki cserélni 320i-re

Tudom tudom lehet nem éri meg engem nem ez a része érdekel hanem hogy ha valaki esetleg már csinált ilyet akkor mi a folyamata illetve mennyi az anyagi része?



2023. szept. 17. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hivatalosan.
2023. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet

De én a hivatalositás folyamatát és anyagi részét kérdezem

2023. szept. 17. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, keress rá a totalcar-on az idevágó cikkre, minden le van írva részletesen.

De annyi, hogy nem éri meg, ilyen tucatautóknál el kell adni és venni egy megfelelő motorost és gatyábarázni inkább

2023. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Linkeld azt a cikket.


Gondolom valami kőgazdag megszállott csinált egy projekt autót, aminél még a folyamatról is média bevételek voltak, és a hírverés mellé állt az NKH atyaúristene tüsténkedni.


Egyszerű emberként olcsóbb, egyszerűbb, és elérhetőbb egy 320i vásárlás, miután eladtad a 318-at.

2023. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Rosszul gondolod, egy sima Golf IV az alany, de hát könnyebb volt okoskodni, mint megnyitni a google első találatot:


[link]


Egyébként én is azt írtam, hogy nem éri meg "em éri meg, ilyen tucatautóknál el kell adni és venni egy megfelelő motorost"


#3

2023. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb ha az egész autót cseréled.
2023. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat!
2023. szept. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!