Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltó szimmering csere után...

Váltó szimmering csere után kell kardánt centírozni?

Figyelt kérdés
Először is! Nem értek hozzá úgyhogy ha hülyeséget írok elnézést. El vittem az autómat szerelőhöz hogy cserélje ki a szimmeringet a váltóban, nagy nehezen két hét múlva vissza is kaptam az autót. Mentem vele kb 70 kilométert és azt vettem észre hogy most meg a hátsó diffiből folyik az olaj. Olvastam a neten hogy létezik olyan művelet hogy kardán centírozás. Lehet hogy azért folyik a diffiből az olaj mert ezt a szerelő nem csinálta meg? Mert végülis ahhoz hogy ki cserélje a szimmeringet le kell csavarozni a kardán tengelyt is.

2023. szept. 19. 04:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kardánt le-fel szereléskor nem kell centrírozni ha egyébként jó volt. Azt a felújításkor szokták. Valószínűleg az egyébként is kopott szimering a megbolygatástól kezdte el engedni az olajat. Előfordul ilyen. Ki kell azt is cserélni és annyi.
2023. szept. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!