Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang menő autónak...

Ford Mustang menő autónak számít itthon?

Figyelt kérdés
A német prémium triohoz viszonyítva
2023. szept. 19. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Szép állapotban vagány szerintem, de jobb vigyázni vele, kevés elektronika van benne, egy rossz gázadás és totálkár a kocsi
2023. szept. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mégis csak egy musclecar. Az újat leszámítva, alig van belőle...
2023. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cimborámnak van, egy éve vette újonan és ráadásul elég feltűnő sárgában. Nem tud úgy beszállni az autóba, hogy valaki ne akarna kérdezni valamit a kocsiról, meg állandóan versenyezni akarnak vele, de az ilyen autó ezzel jár.
2023. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A régiek egyértelműen menők.

Az újakra sem mondanám, hogy nem menő, de azért nem fordulok utána az utcán. De azért az újakat a totál laikusok hajlamosak túlértékelni.

2023. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

A laikusok az összes kicsit modernebb kinézetű Mustangot (V generációtól 2004-től) túlértékelik!


Csajozós autónak ideális, egyébként szerintem egy erősen túlhypeolt autó, egyik barátom egy 2010-es 4.0 V6-ossal járt, vezettem párszor, nem kapott el a hű de akarnék ilyen érzés, persze kívülről sokkal menőbb, mint a sokadik Audi, BMW, Mercedes az utakon, de számomra a sminkelt nő esete ilyen téren...


Nyilván másabb egy 4-500 lóerős modell, de ott egy RS, M, AMG is másabb, és megint nem hinném, hogy a Mustang pariban lenne!

2023. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!