Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bodykitet mennyiért tesznek...

Bodykitet mennyiért tesznek az autóra?

Figyelt kérdés
Vettem egy Mercit, jó áron volt, 7 éves. Erős benzin motor, de nem AMG. Rendeltem hozzá egy AMG bodykitet kipufogóval, első-hátsó lökhárítóval, küszöbökkel, stb. Teljes csomag. Viszont fogalmam sincs kivel tudnám felszereltetni Budapesten vagy környékén. Fényezőmet kérdeztem, ő ilyet nem vállal. Másik hármat is hívtam, kettő azt mondta, gyári AMG-t kellett volna venni … egy meg nem vállalta. Ugye szerelni kellene, meg színre fújni az elemeket. Most ez nem munka, nem pénz? Nem is arról van szó, hogy 180d-t vinne oda az ember! Tudtok valakit aki vállal ilyet? Ha igen mennyibe kerül egy ilyen mutatvány?

2023. szept. 20. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
180d....az.
2023. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
180d-t nem bodykittelünk. Nevetséges. Az egy szekér. Azért nem vállalják sehol.
2023. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem 180d! Pont ezt írtam! M274 benzinmotor

2 literes, C300, 242 lóerős.

2023. szept. 21. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb IQ - több bodykit. A vliág egyensúlyba kerül.
2023. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vettél volna 190D Evo-t... nem kell rá bodykit és még meg is nézik az utcán :D
2023. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
190E Evo*
2023. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Amúgy ez a S, RS, M, AMG dizájn egy alapmotoros gépen qrva gáz!


Nem baj, ha nem futja erősebb sport modellre, de ez a menőbben nézzen ki, kb olyan mint a fruit of the loom olcsó pamut polóra vasalt Gucci vagy Versace logó!


Lehet, hogy te nagyon megéled, de körülötted kb mindenki kiröhög.


Valahol értelek, mert voltam fiatal, sok faxságot menőnek gondoltam én is!

Amúgy a laikusok biztos benyelik a body kit dolgot, de a laikusoknak meg pont nem jelent semmit az AMG logó, csak talán azt látják jobban néz ki mint a másik.


Aki meg ért hozzá az egyből levágja, hogy egy replica...

Tehát akiknek villognál az pont körbe fog röhögni vele.


Nekem egy S modell Audi-m van és mivel ismerem ezt a konkrét típust, már 1-2 dologból kiszúrom, ha az valami mókolt xar és nem gyári!

2023. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

+1.

Alapból nem néz ki valami hűűű de sportosan egy W213.

Lassan tucatautó lesz nálunk is annyi rohangál belőle.

2023. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem másoknak akarok virítani, egyszerűen az tetszik nekem! Lesz… hogy más mit gondol. Tudom, hogy nem AMG az autóm, nem is lesz rá téve hátra semmilyen felirat, logó, az nagyon kínos. Az alapján vettem autót, hogy milyen állapotban van! Volt olcsóbb AMG kites, de lelakott, inkább nem!
2023. szept. 22. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!