Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjárat ingadozás Volvo S40...

Alapjárat ingadozás Volvo S40 1.6HDI, 2005, mi okozhatja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy 2005-ös, 1.6 hdi Volvo S40-em, ami azt produkálja, hogy közvetlenül indítás után ingadozik az alapjárat (olyan mintha le akarna fulladni) és 30-40km/h körül néha rángat is, azonban ha megyek vele legalább 5-10 percet megszűnik a jelenség és az alapjárat is megjavul.


Viszont, ha leállítom és (akár rögtön utána még melegen) újraindítom megint ingadozik és megint rángat.


Mi okozhatja azt, hogy csak indítás után jelentkezik a hiba (függetlenül attól, hogy hideg vagy meleg a motor) és 10 perc vezetés után megszűnik?



2023. szept. 24. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, valamelyik olyan jeladó, ami vezérli az üzemanyag-ellátást..


Nekem is volt ilyen problémám 15 évvel ezelőtt, megtaláltam a hibás jeladót, de már nem emlékszem mi is volt az.


Tudom, nem segítettem, de jobb ötletem nincs.(én a volvo elektromos rajzán kutatva kerestem meg a valószínűsíthető hibát)

2023. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!