Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez csak nekem tűnik túl olcsónak?

Ez csak nekem tűnik túl olcsónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A minap futottam bele ebbe a hirdetésbe a hahu-n. Mielőtt valaki elkezdené, hogy úgysincs rá pénzem, jah, ez így van, nem is tervezem megvenni, csak szimplán érdekelne, hogy szerintetek nem túl olcsó ahhoz képest, hogy milyen a kocsi? A mai iac mellett, ennél jóval gyengébb és többet futott kocsik többe kerülnek.


[link]



2023. szept. 24. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Ha úgy sincs pénzed minek nézegeted?

Szethajtott modell, már utánad hajitjak csak vigye el valaki. Amúgy a leírást olvastad? USA-ból jött = szinte ellenőrizhetetlen az előélete = jól atbsznak vele

2023. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert az ember abból okul, ha megnéz dolgokat, a magadfajta sötét parasztoknak se ártana :D Egyébként nem a kocsi jött az USA-ból, hanem az alkatrészek. De jó, hogy legalább olvasni tudsz.
2023. szept. 25. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

5 éves autó... Újat a szalonból 40 misiért lehet kihozni, ahhoz képest még drága is, hiába van tuningolva, az nem feltétlen jelent pozitívumot abból a szempontból, hogy ha gáz van jó eséllyel macerásabb és drágább lesz a javítás.

A reális vásárlóközönség, az inkább emgveszi az újat, mert nem az a 15 misi lesz neki az ami hiányzik.

2023. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,minek írsz ki ilyen agyament álomvilágban ringatozó kérdéseket,amikor utána mindenkit lepontozol.

Ki a fene fogja erről a sz.r kocsiról végigolvasni a sok blablablát?

Ez a kocsi pár éven belül semmit nem fog érni,szét lesz hajtva és valami pronyónál fog kikötni 2 milláért.

2023. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
5 éves prémium, értékvesztés.
2023. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

Mindenki azt vesz amit akar, illetve amelyiket meg bírja fizetni.

Annyira értelmetlen egy ilyen halandzsázó hirdetésről népszavazást tartani.


Ráadásul ez a PRÉMIUM kifejezés szajkózása.......😂

2023. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Azért írtam hogy prémium, mert az értékvesztése (részben az eleve magas vételár okán) számszerűsítve mást mutat, mint egy újonnan 10 milliós Toyotánál. Hátha így világos lesz neki, hogy egy alsó-középkategóriás autó komplett vétálárával (vagy annak többszörösével) miért olcsóbb egy 5 éves BMW mint új korában.
2023. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak neked olcsó.

Normális ember nem cvesz ilyet vagy hasonlót se ennyi pénzért.

Akkor már inkább gyüt hozzá és akkor újat fog venni, nem a más lefingott szarját.

Persze azt senki nem mondja meg hogy miért adják el, de hogy van vagy lesz valami baja az biztos.

Mert ha ez olyan hű de szuper autó lenne , akkor azt nem adnák el ezt jobb ha tudod.

Pont így faragott be a sógorom egy X5-tel, pedig másfél éves volt, de mindíg volt valami szarság vele hogy sose lehetett rá számítani pontosan.

Ha volt kedve jó volt , ha nem akkor meg szar volt és megmakacsolta magát mint a jó szamár és sehova nem ment.

2023. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#3,5,7,8


Köszi a normális válaszokat. A többi agyhalott meg nem tudom, minek írogat, ha nem tud normálisan hozzászólni. A kutyát nem érdekli, hogy szerintetek mivel kéne foglalkoznom, vagy miért értelmetlen a kérdés. Engem ez érdekelt, lehetőleg olyanoktól, akik mondjuk dolgoztak olyan környezetben, ahol ilyen autókat árulnak, vagy szimplán többet ért az autókhoz, mint al egtöbb ember.

2023. szept. 25. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne pattogjál már! Nem vagy te kukorica! Jobb lenne ha tényleg olyan hasznos dolgokkal foglalkoznál ami mondjuk előre viszi ezt a világot is építi azt!

Képzeld el azzal a majom fejeddel, hogy olyan helyen dolgozok ahol ilyen autók vannak szóval elég jól értek hozzá! Irtam és többen is írtuk hogy szethajtott autó, legalább a vételárát rá kell locsolni! De azzal a nagy hülye fejeddel nem tudod felfogni. Csak azt nem értem minek kérdezel akkor?! Senkit nem érdekel az okoskodásod meg az hogy te mit gondolsz feltettél egy kérdést mi meg válaszoltunk rá! Van valami problémád?

#1 voltam

2023. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!