Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktam látni videókban, meg...

Szoktam látni videókban, meg olvastam is egy két helyen, hogy benzines versenyautókba audi r8 trafót szerelnek. miben más az a trafó mint bármelyik másik?

Figyelt kérdés
érdekel ez az autóépítős téma de nagyon silány az ismeret, úgyhogy még azt is megkérdezem, hogy ha mondjuk veszek egy 1.8 turbó motoros autót és kicserélem a trafot ilyen audi vagy akármilyen "sportosabbra", az mennyire befolyásol és mit, ha befolyásol? és mennyire nagy munka ezeket a trafokat kicserélni?
2023. szept. 27. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Sportosabb trafót vegyél rá. 🙈
2023. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veszel egy nagyobb teljesítményű elektromos rollert. Ott van a trafó a jobb hátsó kerék kerék alatt. 13as kulccsal tudod levenni és a kocsiba az akksi mellé kell beszerelni. Így 15%-al nő a teljesítmény és a fogyasztás.
2023. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Hehe, a roller nem is benzines, az inkább dizel.
2023. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jogos.
2023. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
LoL
2023. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Xd
2023. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem gyujtótrafó a neve annak ami a hengerek fölött van?
2023. szept. 28. 08:51
 8/10 anonim ***** válasza:
En ugy tudtam az utasterbe van a biztositekok mellett. Baszki. Mindegy csereld le a biztositekokat is gyujtotrafora
2023. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sportbiztosítékra kell cserélni a hagyományost, elég jelentős teljesítménynövekedést jelenthet. Nekem ez nem volt elég, ezért a műszerfalon lévő gombokat is nagyobb teljesítményű sportgombokra cseréltem.
2023. szept. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En vettem nitros pluss parnat is de sajnos nem tekerheto a csapja igy sok haszna nincs de legalabb a mopedautomba jol nez ki. 2 henheres dizelhez kell is (nem nincs ilyenem csak vicc)
2023. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!