Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Cruze 2.0D milyen...

Chevrolet Cruze 2.0D milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Az előző autóm sajnos elbúcsúzott tőlem (hajtókar úgy döntött, hogy megvizsgálja a külvilágot), így másik autót kell vennem. Napi szinten kb. 150km-t ingázok, így mindenképp dízelen gondolkodom és szembejött velem a Chevy Cruze 2.0 dízel 163 lóerős változata. Kinek milyen tapasztalatai vannak vele? Megbízható autó?

2023. szept. 29. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A chevrolet mivel kivonult europából,elég nehéz alkatrészt szerezni hozzá és sokszor csak gyári cuccok vannak, igen borsos áron.Nekem újkora óta megvan ,igaz 1.8 benzines változatban.Ez sokkal gyakoribb mint a diesel ,de így is fejtőrést okoz az alkatrész,karosszéria beszerzése.Legútóbb váltóbowden kellett hozzá.Sehol nem kaptam,mindenhol külföldről akarták berendelni 150.000Ft ért,mert csak gyári van ebből.Végül egy szlovák bontóban sikerült megvennem.

Emiatt elgondolkodtam az eladásán,mert semmi kedvem nem lesz alkatrészeket vadászni hozzá.

2023. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!