Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szilentet vegyek? 22x28x10

Milyen szilentet vegyek? 22x28x10

Figyelt kérdés

Van egy kínai 4 ütemű robogóm. Nem épp mai gyerek,de szeretem mert jól megy, meg keveset fogyaszt. Azt kell róla tudni, hogy egy oldalon van csak hátul a lengés csillapító rugó. Ezért a szilentek az idő folyamán deformálódtak amitől a kerék jobbkanyarkor hozzáér a rugóhoz. Elég csúnya hangja van, fékezi a motrot, meg persze eszi az abroncs oldlátis. Rendeltem neten újakat. Beszereltem, egy hónapig kb minden rendben is volt. Most egy ideje már olyan, sőt még rosszabb mint volt... Látszik, hogy ez is deformálódot.. Honnan rendeljek minőségesebb szilentet? Vagy miből lehetne esetleg esztergálni méretre? Van ilyen anyag?

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. okt. 2. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Most hova kellene szilent? Lengővillába? Mert ott vagy tűgörgős csapágyazást szoktak alkalmazni, vagy műanyag persely van a tengelyen.
2023. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést azt elfelejtettem írni, hogy a motortartó szilent.. :/
2023. okt. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!