Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szlovák rendszám ügyintézés?

Szlovák rendszám ügyintézés?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót Németországban most ideiglenes rszám van rajt, de szeretném a szlovákoknál forgalomba helyezni! Rengeteg cég van erre tudom, 590-1000 Euroért elintéznek nekem mindent.. Gondolom ennek nagy része jutalék. Ha valaki saját maga intézte az leírhatná, hogy mi a módja!
2010. okt. 18. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszöris alapítasz egy céget ott, vagy szerzel valakitől nyilatkozatot, hogy ott laksz. És ezen a ponton magánember fel is adja.
2010. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom! Bejelentett lakcím! Az meg is van, mert van kinn ismerős! Ami ez után jön arra lennék kiváncsi.
2010. okt. 18. 15:05
 3/5 titanmanus válasza:

jövőre bukó, szerencsére, sok élősködő

[link]

2011. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miután megvan a lakcím,bemész a rendőrségre és a nevedre íratod a kocsit,ha másik járásból való akkor új rendszám kell ez 60 euró,de ha járásban marad a kocsi akkor csak 20 euró + pár euró kölétség az új elektronikus chipkártyás forgalmi,amit akár póstán leküldenek,de ez minimális kiadás.

Ha más országból van a kocsi és még nincs szlovák forgalmia,akkor eredetiség vizsga,majd piros és zöld kártya és csak ezután lehet rendszámot igényelni rá.

Az külföldi kocsi szlovákiai bejelentése kb 350 euróba kerül,olyan 500 euróért szokták elintézni az erre szakosodott szakik,tehát egy autón szakít 150 eurót és van aki egyszerre 3-4 autót intéz.

Ha megbízol valakit,akkor kell adni neki egy hivatalos meghatalmazást,hogy intézkedhet a nevedben,ezt bármely várásházán megcsinálják szintén filléres költség,csak ott kell lenni személyesen a meghatalmázás aláírásánál.

2012. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és majdnem elfelejtettem,ha azonos járásból van az autó pl szerdahelyi akkor átiratásnál nem kell ott lenni az autónak.
2012. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!