Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autosiskolának miért éri meg...

Autosiskolának miért éri meg az,hogy oktasson?

Figyelt kérdés

Oktatommal dumáztam a bevételekről.

ő 8 ezret kér óránként.

180 órát okthathat.

az 1440000ft, és ebből kb megmarad neki 900körül, de ebből mi megy az iskolának? hisz ő vállalkozóként csinálja


2023. okt. 7. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mi az, hogy "mi megy az iskolának?"? Nem világos, hogy most az oktatód egyéni vállalkozóként dolgozik egy iskolának, vagy ő egyszemélyben az iskola.
2023. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen egyéni vállalkozóként dolgozik egy iskolának
2023. okt. 7. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted kevés az a fél millió, ami az iskolának megmarad?

Illetve ugye ott van a KRESZ-oktatás, amihez ma már oktató sem kell, de 30 ezer.

2023. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Milyen fél milla?

Amit levontam az az üzemanyag, könyvelő,és havi x összeget félretesz.

2023. okt. 7. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Jó, feladtam, hogy a gondolataidban olvassak...
2023. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az autósiskola olyan, mint egy közvetítő. Mint a diákszövetkezet, utazási iroda, ingatlanos stb.

Tehát az oktatók, mint egyéni vállalkozók szerződésben állnak az iskolával, hogy őket közvetítsék. Ez havi szinten x ezer (nyilván amiben megállapodtak). A legtöbb iskolának nem 2 oktatója van, hanem 6-10. Ez már elég szokott lenni egy kisebb iroda fenntartásához és a recepciós bérhézez + tiszta haszon ami megmarad.

2023. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"Autosiskolának miért éri meg az,hogy oktasson?"

Pénzt keres vele, amiből a tulajdonosai lakbért fizetnek, élelmiszert vesznek.

2023. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 8ezret kér óránként, akkor ebből 1000 Ft körüli összeg kapásból az iskolának megy, a többi lesz az oktató bevétele.

Na most egy iskolának nem egy oktatója van...

Plusz van a vizsgaszervezésre adminisztrációs díj, amit te fizetsz ki, van az elméleti tanfolyamoknak az ára, az elsősegélytanfolyamok... nyilván mindegyiken van némi bevétele.

2023. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem még azt is mondta, hogy 30. óra után elvileg 100%ban az övé, többit nem mondta el :D
2023. okt. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!