Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell 5 liter benzin a motorgen...

Kell 5 liter benzin a motorgenerálhoz?

Figyelt kérdés
Motorfelújításra vittem az autóm, és végül még kiszámláztak 5 liter benzint. Az autó önerőből jutott el a műhelyig, nem traileren vittem, tehát volt benne benzin. Igaz, hogy már pislogott a benzinlámpa, de akkor sem volt üres.

2023. okt. 8. 13:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és persze a lényeg, hogy az az 5 liter nincs sehol, mert mikor elhoztam az autót megint tankolni kellett, és a 60 literes tartályba kereken 59.00 liter fért bele.
2023. okt. 8. 13:17
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

1. A motorgenerál nem olyan, mint egy izzócsere, hogy megcsináltam, kész, viheti az ügyfél. Használni kell, tesztelni, figyelni, bejáratni. Ehhez benzin kell. Ha te is olyan barom vagy, hogy üresen viszed szervizbe az autót, ráadásul ilyen munkára, akkor magadra vess, te hibád, fizesd ki.


2. Igen, bele ment 59 liter, mert azt az 5 litert, amit kiszámláztak, azt el is használták. Ezért számlázták ki. Szerintem elég logikus.

2023. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mennyire cigány már, hogy egy sokszázezres, vagy autó függvényében akár millió fölötti munkánál kiakadsz +3500 forint miatt? 😂
2023. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 épp ez a lényeg! Az amúgyis drága 640ezres számlához még a benzint is külön kifizettetik.
2023. okt. 8. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg cibbányság.... mármint amit a kérdező csinál.


Evidens, hogy nem viszek autót szerelőhöz úgy, hogy már világít a lámpa és ki tudja mennyi lötyög az alján a tanknak.

2023. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem hát. Volt már, hogy olyan munkát csináltam autón, ami után kellett volna 2-3 kilométer próbaút, de feküdt a mutató. Egyrészt én nem fogok vele lerohadni az út szélén és még azzal is pazarolni az időmet, másrészt amilyen szerencséje van néha az embernek, garantálom, hogy még be is sült volna a szivattyú és akkor még a hiszti is ment. Felhívtuk, azt mondja ő nem fizet benzint, mert ne furikázzunk az ő autójával. Hát oké... munkalap, megjegyzés mező: "Az ügyfél a próbautat megtagadta, saját felelősségre távozott." Istenálgya, többet ne is lássam.
2023. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart lerohadni a szerelő az út mellett, ezért tankolt bele egy kicsit, amennyi szükséges hogy tuti visszaérjen a próbaútról.
2023. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Az alkatrészek elmosására is simán elhasználnak pár liter benzint.
2023. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ÁFA kb. 1%-át ha kifizettétek a benzinköltségre. Hű mekkora tétel. Irigylem a problémáidat.
2023. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevedet írd már ki, hogy legalább az itt jelenlévő autószerelők tudják, kinek ne vállalják soha az autóját. Köszi.
2023. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!