Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi (2001) Suzuki Swiftből...

Régi (2001) Suzuki Swiftből ki lehet venni akkumlátort és úgy tölteni?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés, lány vagyok és nem igazán értek az autókhoz de most nem indult el az autóm le van merülve, munkatársam felajánlotta, hogy szedjem ki aksit és vigyem be neki van töltője és meló alatt feltölti, csak nem akartam neki feltenni a kérdést, hogy hogyan vegyem ki stb., mert biztosan hülyének nézett volna..
2023. okt. 9. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Bár ha lemerül egy aksi és nem maradt úgy a lámpa vagy valami fogyasztó, akkor vagy a generátor rossz vagy/és új aksi kell. Általában teljesen lemerült aksi az kuka, nem lehet többet feltölteni.
2023. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2023. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát kivenni nem nagy dolog, leveszed a sarukat, két csavar oldása csak, illetve magára a tálcára is egy sima pánt fogja le két csavarral.


Más kérdés, hogy nem tudom mivel akarod bevinni a munkehlyre, de arra készülj, nem két kg lesz

2023. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es


Nem használtam 1 hónapja az autót már mert egy külföldi kiküldetésen voltam gondolom azért merülhetett le.


Köszönöm a válaszokat, taxival fogok bemenni és azzal viszem be, aztán bízok benne, másnap már tudok vele menni.

2023. okt. 9. 16:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bikáztasd be valakivel, olcsóbb lesz...
2023. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az #5-ös jót javasol. Tedd azt(ha szabad javasolni)
2023. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezzel terhelni senkit, főleg, hogy hajnalban indulok már munkába, egy taxi árát kibírom, délutánra pedig azt ígérte munkatársam, hogy melóból elhoz és megnézi, hogy mükődik e kocsi a feltöltött akkumlátorral
2023. okt. 9. 16:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Így a munkatársadat terheled, plusz ki kell szerelned, cipelned kell az akkut, plusz fizetheted a taxit.


De te tudod.

2023. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És a bikázással kit terheljek? Ugyanúgy ki kell szerelni ezzel is mert munkahelyemen csak úgy tudja tölteni, hogy kivesszük, mivel távolabb tudok megállni.


Egy taxi árát azért kibírom, de köszi azért a segítséget.

2023. okt. 9. 16:38
 10/16 anonim ***** válasza:
2023. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!