Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Race-Shop. hu Szerintetek...

Race-Shop. hu Szerintetek megbizható az oldal ? Kétségeim vannak

Figyelt kérdés

Nem veszik fel a telefont csak iszonyat nehezen es már egy ideje várom a rendelésem de nem érkezett még meg mindig azt mondják hogy csomagolják !!

Tapasztalatokat / véleményeket várok

Köszönöm előre is a válaszokat !!



2023. okt. 10. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján nyílván nem az.
2023. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy alumínium könyök lett tőlük rendelve, minden rendben zajlott. Akkoriban olvasgattam az értékeléseket, emlékeim szerint azzal szokott baj lenni, ha valami nincs készleten nekik. Ezek alapján összességében utánvétes vagy bankkártyás fizetéssel vállalható - ha nem jön meg, nem kell fizetni sem, vagy visszaigényelhető.
2023. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden tuning cuccot onnan rendelek. Egyszer volt probléma egy injektor hid adapterrel,de akkor sem ok voltam a hibásak,hanem a beszallito rossz cikkszammal csomagolt. Milliószor rendeltem tőlük, soha semmi gond nem volt.
2023. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!