Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy belső udvar előtt kint...

Ha egy belső udvar előtt kint van egy segedmotoros kerekpar tilto tabla, akkor sima motorral be lehet hajtani nem?

Figyelt kérdés
Fura, hogy akkor miért nem motorra tették ki, az még hangosabb is álltalában
2023. okt. 10. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aligha szabályosan kitett tábla. Valamelyik lakó agymenése lehetett.
2023. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, meg félig le van kopva már a tábla, de ha szabályt nézem szerintem nem érint
2023. okt. 10. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánterület, a tulaj szabályozhatja a behajtást. A képen meg gondolom azért van csak segédmotor, mert olyan tábla volt kéznél. Ehhez nem kell nagy ész.
2023. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Csuda viccesek tudnak lenni ám az amatőr táblakirakók. Pl. amikor garázskapun látom a megállni tilos táblát. Hol kezdődik a hatálya? A tábla vonalától. Tehát begurulsz a garázsba, és nekimégy a falnak. Tövig nyomod a gázt, mert hát ügye nem állhatsz meg.

Vagy amikor utcaseprők kis kocsijára ki van téve a 30-as tábla lakó-pihenő övezetben (ott ügye 20 a max.)

2023. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. Nekem is kint van a kapun a megállni tilos tábla. Eddig 1X nem fogta fel valaki, hogy arra vonatkozik, hogy ne álld el a kijáratot. De már az az 1 is érti azóta.
2023. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!