Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50 LC karbis és...

Aprilia sr 50 LC karbis és piaggio blokkos. tippek?

Figyelt kérdés
Hidegen füstöl de aztán abbahagyja egy 3perc után kb az normális is. Aztán megyek 1,5 órát kb akörül mindig elkezdi enni az olajat és brutálissan füstöl. Félreállok egy 10-15 percet akkor megint jó. Aztán megint bemelegszik megint füstöl és eszi az olajat. Régen sose volt ilyen problémám mostanában jött elő. Főtengely szimmeringes nem lehet, mert elindul meg megy a motor jól. Az olajpumpa lehet rossz? Megnéztem és jól állt az olajpumpa, de lehet így is rossz még mi baja lehet? A különolajzás miatt lehet? Inkább kössem ki? Ti mit tennétek a helyemben?

2023. okt. 10. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a gyertyát megnéztem és jó volt a színe kicsit feketés de majdnem barna.
2023. okt. 10. 19:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Főtengely szimmeringes már csak azért se lehet mert egyik szimmering mellett sincs olaj.

Én az olajzó szivattyúra tippelek. Pl beragadt a mennyiség szabályzó karja.

2023. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!