Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignis napokban vizsgázo...

Suzuki ignis napokban vizsgázott hiba megnevezése " vezető fülke,bukókeret sérült, de formált " ez pontosan mit is jelent? Pontosan mi sérült, de formált?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem a vizsgabiztost kérdezted mit akar ezzel? Gondolom a kaszni sérült valahol.
2023. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mert tegnap vettem az autót nem én vizsgáztat tam csak odaadták a vizsgalapot és azon látom
2023. okt. 11. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Megsérült az alváz, de javítva lett. Azért ha így észreveszi a vizsgabiztos, nem lehetett túl szépen megcsinálva. Átment a vizsgán?
2023. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen átment azért lepett meg mert nemtudok róla hogy lett volna sèrülve elfelejtette kozolni a eladó....
2023. okt. 11. 22:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkol valahol alul lehet a hiba? Na holnap alá fekszem mikor vettem alá néztem rozsdát keresve de nem láttam semmi furcsát...
2023. okt. 11. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elől lesz az a motortérben, nem alul, vagy hátul csomagtartóban. Esetleg B oszlop és környéke.
2023. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2023. okt. 11. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!