Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Carvertical lekérdezés (?)

Carvertical lekérdezés (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnapi nap folyamán megnéztünk egy autót előben, egy kereskedésben, átnéztük a kocsit, Németországból származik, már magyarosítva van de nincs még rendszáma. Viszont van egy kis probléma.

Tulajdonképpen érdekelt minket az autó, de a carvertical lekérdezés nem mutat adatokat a kocsiról.


Egész pontosan azt írja, hogy:


"Észrevettük, hogy ez a jelentés nem olyan informatív, mint általában

Ennek két oka lehet:


• elgépelt valamit, amikor beírta az alvázszámot – kérjük, ellenőrizze újra;


• a gyártótól és más információforrásoktól nem áll rendelkezésre elegendő adat."


Na most ez mégis micsoda? Nekünk úgy jön le mintha az autó feketén lett volna használva külföldön 🤨

Az alvázszámot nem gépeltem el, mert többször is újrapróbáltam

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. okt. 14. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok fórumon el elett mondva, illetve még a Becsületes nepper is csinált róla videókat, hogy a Carvertical egy rakás szar! Nekem a 2001-ben Magyarországon újonnan forgalombahelyezett autómról, hasonlóan semmit nem talált, illetve aszerint nem volt sérült, pedig családtagtól vásárolt autó, és náluk 2x is beletolattak a parkolóban, és mindkét esetben fizetett a biztosító. Csak lehúzás az egész, még a JSZP-vel is többet érsz, és az legalább ingyenes.
2023. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Esetleg ezt próbáld meg ezt fórumokon megbízhatóbbnak mondják!


[link]


De passz piros...

2023. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ti így meg mernétek venni egy ismeretlen előéletű külföldi autót? Nem két forint az ára azért nem vagyunk benne biztos, de így végképp semmit nem tudok róla.
2023. okt. 14. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem bízom a külföldi autókban, nekem az ősmagyar (Mo-n újonnan forgalomba helyezett) autók szimpatikusabbak, pont ezért, mert annak legalább valamennyire vissza lehet követni az életútját.


Amúgy ezt nem egészen értem: "már magyarosítva van de nincs még rendszáma." Akkor tehát?

2023. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez jó kérdés, a kereskedő valami ilyesmit mondott elsőre én sem értettem. Valószínűleg arra gondolt, hogy magyar okmányai vannak már de rendszáma még nincsen
2023. okt. 14. 15:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy a kettő kiüti egymást? 🤔
2023. okt. 14. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen... Ha magyar rendszáma még nincs, akkor nyilván még magyar forgalmija sincs... Nincs még forgalomba helyezve.
2023. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes... Lehet hogy lopott volt vagy valami hasonló?
2023. okt. 14. 15:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!